مقدمه: داروسازی در هلند در دو مقطع کارشناسی (۳ ساله) و سپس کارشناسی ارشد (۲ ساله) ارائه میشود که فارغ التحصیلان آن مشابه دکترای عمومی داروسازی در کشور ما اجازه تاسیس داروخانه، فعالیت در صنعت، ادامه تحصیل در مقطع دکترای تخصصی و… را خواهند داشت. در حالی که این دوره ها به زبان هلندی ارائه میشد، خوشبختانه اخیرا امکان تحصیل در آن به زبان انگلیسی مقدور شده است.

شرایط پذیرش: داشتن حداقل دیپلم ۱۲ ساله دبیرستان با وضعیت آموزشی مناسب در دروس فیزیک و ریاضی و شیمی، داشتن نمره حداقل ۶.۵ در آیلتس آکادمیک یا تافل اینترنتی ۹۰

شهریه دوره: در مقطع ۳ ساله اول سالانه ۱۴.۸۰۰ یورو و در مقطع ۲ ساله دوم سالانه ۱۸.۵۰۰ یورو (گرایش علوم داروسازی پزشکی) یا ۱۹.۱۰۰ یورو (داروسازی صنعتی)

مهلت ثبت نام و شروع دوره: پذیرش سالانه یک بار انجام میشود. مهلت ثبت نام تا اول ماه مه و شروع دوره اول سپتامبر میباشد.نحوه اقدام: موسسه رویش و دانش با مجوز وزارت علوم کلیه مراحل کار از مشاوره تا ثبت نام، گرفتن تخفیف در شهریه (در صورت امکان)، ویزا و اقامت تحصیلی، اجاره مسکن، گرفتن بیمه و… را برای شما انجام میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور موسسه از طریق واتساپ یا تلفن همراه به شماره ۰۹۱۰۹۳۰۳۳۸۹ تماس بگیرید.