با داشتن آیلتس ۶، دیپلم مدرک کارشناسی از یکی از دانشگاههای ایرانی یا خارجی، معدل کل ۱۲ به بالا، تامین هزینه زندگی (سالانه ۱۰ هزار یورو) و شهریه دانشگاه (از ۸ هزار یورو در سال به بالا) میتوانید دوره کارشناسی خودتان را در هلند به زبان انگلیسی بگذرانید. طول دوره تحصیل در اکثر موارد تنها ۱۲ ماه است و در بعضی رشته ها ۱۸ یا ۱۲ ماه به طول میانجامد. در پایان دوره، به شما ویزای کار داده میشود و در طول ۱۲ ماه فرصت اضافی که خواهید داشت میتوانید برای کار و اقامت خود برنامه ریزی کنید. تحصیل در دانشگاه های علوم کاربردی دولتی هلند که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری ایران هستند انجام میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره تلفن ۴۴۰۳۰۴۱۰ تماس بگیرید. بعلاوه، مشاور موسسه به صورت آنلاین با واتساپ به شماره ۰۹۱۰۹۳۰۳۳۸۹ پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

رشته های تحصیلی: انرژی برای جامعه، مدیریت اجرایی (MBA)، هنرهای زیبا و طراحی، بازرگانی و مدیریت، انرژیهای تجدیدپذیر، مطالعات کسب و کار، داده پردازی برای علوم زیستی، موسیقی، مهندسی سیستمهای سنسور، ارتباطات بین الملل، مدیریت سیستم انرژیهای پایدار، مدیریت تاسیسات و مستغلات، مدیریت عمومی، نانوتکنولوژی کاربردی، توسعه خلاقانه نساجی، مدیریت زنجیره تولیدات لبنی، مهندسی رودخانه و سدسازی، امنیت غذا و تغذیه، مدیریت خطر و بحران، امور اجتماعی و جنسیتی و جوانان، مدیریت زنجیره تولیدات جنگلی، مدیریت زنجیره تولیدات باغی، مدیریت زنجیره تولیدات دامپروری، حرکات موزون، معماری، مراقبت و تکنولوژی، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین، عملیات و مدیریت زنجیره تامین، شهرسازی، کارپردازی و مدیریت زنجیره تامین، هنرهای نمایشی در فضای عمومی