خدمات

بعضی از سفارتخانه ها بعنوان یکی از مدارک مورد نیاز برای صدور اقامت تحصیلی یا تحقیقاتی در کشورهای متبوع داشتن پوشش بیمه سلامت بین المللی هستند. متاسفانه دریافت چنین بیمه نامه هایی در حال حاضر سخت و پیچیده است. بیمه مسافرتی متعارف برای چنین مقاصدی کارایی ندارند و سفارتخانه ها آنها را نمیپذیرند. ما خدمات جانبی متنوعی از جمله صدور بیمه نامه های معتبر را برای کلیه کشورهای جهان انجام میدهیم. تعرفه های پایین و امکان عودت گرفتن بخشی از تعرفه ها (در صورت بروز مشکلاتی نظیر رد ویزا) از مزایای خدمات ما محسوب میشوند. اگر جهت تحصیل، انجام فرصتهای مطالعاتی کوتاه مدت و بلند مدت و سایر مقاصد علمی نیازمند بیمه هستید، ما را فراموش نکنید. بیمه نامه از ۱ روز تا ۳۶۵ روز قابل صدور است! جهت کسب اطلاعات بیشتر، لطفا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 6 عصر با تلفن ۴۴۰۳۰۴۱۰ تماس بگیرید. بعلاوه، مشاور ما به پیامهای متنی شما از طریق واتساپ به شماره 09109303389 پاسخ خواهد داد.

توجه: اگر خود مایل به گرفتن بیمه از شرکت سوئیس کر به صورت مستقیم هستید، لطفا از لینک زیر وارد سامانه شوید تا در موارد اضطراری (نظیر رد ویزا) ما بتوانیم به شما کمک کنیم:

https://forms.swisscare.com/2069


شیوه نامه ها

  1. عکس پرسنلی: یک قطعه از آخرین عکسهای خودتان با مشخصات عکسهای گذرنامه ای
  2. اسکن گذرنامه: برای اطلاع از مشخصات سجلی افراد لازم است. در صورتی که ندارید مشخصات کلی کافی است ولی پس از اخذ پذیرش و پیش از درخواست برای ویزا لازم خواهد بود.
  3. ترجمه مدارک تحصیلی و ریزنمرات: در زمان درخواست ترجمه نیمه رسمی مدارک و ریزنمرات (با مهر دارالترجمه و بدون تایید وزارتین دادگستری و خارجه) کفایت میکند لیکن پس از دریافت پذیرش و پیش از اقدام برای ویزا تایید وزارتخانه های فوق لازم خواهد بود. برای مقطع کارشناسی ترجمه مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی، برای درخواست مقطع کارشناسی ارشد ترجمه مدارک کارشناسی، برای درخواست مقطع دکتری ترجمه مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد و برای درخواست مقطع پسادکتری ترجمه مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری همگی لازم خواهند بود.
  4. رزومه: برای درخواست تحصیل در مقاطع بالاتر از کارشناسی لازم است. در مورد این که در رزومه چه چیزهایی قید شود به شیوه نامه مربوطه که توسط موسسه تهیه شده است مراجعه کنید.
  5. انگیزه نامه: به زبان انگلیسی اصطلاحا Motivation Letter یا Statement of Purpose (SoP) خوانده میشود و بیشتر برای تحصیلات تکمیلی (بالاتر از کارشناسی) لازم است.در مورد ویژگی های آن به شیوه نامه مربوطه که توسط موسسه تهیه شده است مراجعه کنید.
  6. توصیه نامه: برای مقاطع تحصیلات تکمیلی از 2 تا 3 نفر از اساتید لازم است. در شیوه نامه مربوطه اصول نگارش آن توضیح داده شده است.
  7. گواهی استطاعت مالی: بعضی از دانشگاهها پیش از بررسی درخواست تحصیل از متقاضی گواهی مبنی بر استطاعت مالی مطالبه میکنند ولی این موضوع در ابتدا عمومیت ندارد. در صورت ضرورت کارشناس موسسه توضیحات لازم را در این مورد به شما خواهد داد.
  8. مدرک زبان: لازم است تسلط خودتان را به زبان انگلیسی نشان بدهید. اگر یکی از مقاطع تحصیلی خود را در یکی از کشورهای انگلیسی زبان (شامل امریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا و نیوزیلند) گذرانده اید نیازی به داشتن مدرک زبان نیست. حتی اگر بخواهید مدتی زبان انگلیسی را در کشور مقصد یاد بگیرید باز هم ممکن است نیازمند یک مدرک رسمی اگر چه با نتیجه ضعیف باشید. کلیه مقاطع تحصیلی در دو کشور هلند و افریقای جنوبی به زبان انگلیسی برگزار میشود. در نروژ دوره کارشناسی به زبان نروژی و تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی برگزار میشود. TOEFL و Academic IELTS مدارک اصلی مورد تایید کشورهای مقصد هستند.
  9. پروپوزال تحقیقاتی: داشتن پروپوزال برای مقاطع دکتری و پسادکتری الزامی نیست لیکن داشتن یک پروپوزال نوآورانه و قوی شانس شما را برای پذیرفته شدن دوچندان میکند.
  10. سایر مدارک: نیازی به هزینه کردن فراوان برای ترجمه مدارک بیشتر نیست. در صورت ضرورت، کارشناس ما متناسب با رزومه و اهمیت مدارک اضافی که دارید توصیه لازم را به عمل خواهد آورد.

توجه: برای تعیین وقت مشاوره حضوری میتوانید در روزهای شنبه تا چهارشنه از ساعت 10 صبح تا 6 عصر با تلفن 44030410 تماس بگیرید. بعلاوه، مشاور موسسه از طریق واتساپ به شماره 09109304489 به پیامهای متنی شما پاسخ میدهد.


دانلود

شیوه نامه: مدارک مورد نیاز برای درخواست تحصیل در دانشگاههای خارج – کلیک کنید

شیوه نامه: موارد لازم برای درج در رزومه های علمی جهت اخذ پذیرش یا بورس تحصیلی – کلیک کنید

شیوه نامه: موارد لازم برای تهیه انگیزه نامه – کلیک کنید

شیوه نامه: موارد لازم برای تهیه توصیه نامه های علمی – کلیک کنید

شیوه نامه: پروپوزال تحقیقاتی برای درخواست بورس دکتری و پسادکتری – کلیک کنید

توجه: برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید پیامهای متنی خود را از طریق واتساپ به شماره 09109303389 ارسال و راهنمایی لازم را از مشاور موسسه دریافت نمایید. برای تعیین وقت مشاوره حضوری، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 6 عصر با تلفن 44030410 تماس بگیرید.